O firmie

Od 2009 roku budujemy markę rzetelnej firmy, która współpracuje z Klientami prywatnymi, jak również wykonawcami. Od początku stawialiśmy sobie za cel kompleksową obsługę. Dzięki temu stworzyliśmy hurtownię, której szeroki asortyment pozwala na zakup wszelkich niezbędnych materiałów do remontu, czy budowy w jednym miejscu

Wieloletnie doświadczenie, a także znajomość branży budowlanej, pozwala nam na profesjonalną obsługę Klientów oraz fachowe doradztwo. Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań, które będą odpowiadały oczekiwaniom Inwestorów, a także szczegółowym uwarunkowaniom technicznym prowadzonych prac. Dzięki atrakcyjnym cenom, które oferujemy, Klienci mogą wygenerować znaczne oszczędności w swoim budżecie remontowym, bez uszczerbku dla jakości zakupionego produktu.

Towar, który oferujemy, jest zawsze najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż asortymentu jedynie sprawdzonych i doświadczonych producentów, których produkty uznane są w Polsce i na świecie. Dzięki współpracy z nami Klienci zyskują materiały wysokogatunkowe i trwałe. Na życzenie realizujemy także dowóz zakupionych przedmiotów we wskazane miejsce.

OFERTA

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów, do oferty wprowadziliśmy także usługi montażowe. 
Nasi pracownicy legitymują się odpowiednimi kwalifikacjami, doświadczeniem oraz wiedzą, która gwarantuje wykonanie usługi montażowej na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami i sztuką budowlaną.

WSPÓŁPRACA

Poszukujesz wykonawcy?

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, którzy poszukują oferty kompleksowej, a także profesjonalnego wsparcia ze strony pracowników przy wyborze konkretnych produktów. Jesteśmy również otwarci na Wykonawców, którzy korzystają z naszej oferty przy realizacji drobnych prac oraz dużych zamierzeń inwestycyjnych. 

Close Menu